czwartek, 24 stycznia 2019 napisz DONOS@

Woodstock z łomżyńskiej perspektywy

Zdjęcia dwóch łomżyńskich fotografików Pawła Wądołowskiego i Piotra Barbachowskiego znalazły się na wystawie w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie zorganizowanej z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To 50 unikatowych zdjęć pokazujących kolorowy i niezwykle radosny obraz Najpiękniejszego Festiwalu Świata jakim jest Przystanek Woodstock. W niedzielę podczas Finału Orkiestry w serwisie aukcje.wosp.org.pl rozpoczną się licytacje, na których będzie można wylicytować owe fotografie.

Zdjęcie Piotra Barbachowskiego na wystawie w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich
Zdjęcie Piotra Barbachowskiego na wystawie w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich
fot. Paweł Wądołowski
fot. Paweł Wądołowski
fot. Piotr Barbachowski
fot. Piotr Barbachowski
fot. Piotr Barbachowski
fot. Piotr Barbachowski
Wystawa w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich
Wystawa w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich

Paweł Wądołowski od wielu lat w ramach wolontariatu pracuje w Centrum Prasowym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego fota z flagą znalazła się na znaczku pocztowym wydanym przez Pocztę Polską z okazji ostatniego Przystanku Woodstock. Jest też na okładce płyty zespołu Sabaton, którą wydała Fundacja WOŚP. Jerzy Owsiak przekazał także to zdjęcie Prezydentowi RP, Bronisławowi Komorowskiemu.
Piotr Barbachowski z Fundacją współpracuje od kilku lat, a od dwóch lat jest jednym z oficjalnych fotografów na Przystanku Woodstock oraz Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Warszawie.

Wystawa zdjęć w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie mieszczącej się na ogrodzeniu Parku Łazienkowskiego od strony Alei Ujazdowskich „czynna” będzie do 31 stycznia.

190118031117.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę