Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Woodstock z łomżyńskiej perspektywy

Główne zdjęcie
Zdjęcie Piotra Barbachowskiego na wystawie w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich

Zdjęcia dwóch łomżyńskich fotografików Pawła Wądołowskiego i Piotra Barbachowskiego znalazły się na wystawie w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie zorganizowanej z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To 50 unikatowych zdjęć pokazujących kolorowy i niezwykle radosny obraz Najpiękniejszego Festiwalu Świata jakim jest Przystanek Woodstock. W niedzielę podczas Finału Orkiestry w serwisie aukcje.wosp.org.pl rozpoczną się licytacje, na których będzie można wylicytować owe fotografie.

fot. Paweł Wądołowski
fot. Paweł Wądołowski
fot. Piotr Barbachowski
fot. Piotr Barbachowski
fot. Piotr Barbachowski
fot. Piotr Barbachowski
Wystawa w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich
Wystawa w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich

Paweł Wądołowski od wielu lat w ramach wolontariatu pracuje w Centrum Prasowym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego fota z flagą znalazła się na znaczku pocztowym wydanym przez Pocztę Polską z okazji ostatniego Przystanku Woodstock. Jest też na okładce płyty zespołu Sabaton, którą wydała Fundacja WOŚP. Jerzy Owsiak przekazał także to zdjęcie Prezydentowi RP, Bronisławowi Komorowskiemu.
Piotr Barbachowski z Fundacją współpracuje od kilku lat, a od dwóch lat jest jednym z oficjalnych fotografów na Przystanku Woodstock oraz Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Warszawie.

Wystawa zdjęć w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie mieszczącej się na ogrodzeniu Parku Łazienkowskiego od strony Alei Ujazdowskich „czynna” będzie do 31 stycznia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę