Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Prezydent Czerniawski ujawnia - ile zarobił w 2012 roku

Główne zdjęcie
Prezydent Mieczysław Czerniawski

Dopiero teraz zostało upublicznione oświadczenia majątkowe prezydenta Mieczysława Czerniawskiego za 2012 rok. Prezydent miasta – tak jak każdy radny, czy wysoki rangą miejski urzędnik – takie oświadczenie musi składać do końca kwietnia. Później są one publikowane Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego. Prezydenckie oświadczenie na upublicznienie czekało ponad 8 miesięcy. Dopiero od dziś każdy może je zobaczyć.

Z porównania oświadczeń majątkowych za 2012 i 2011 rok wynika, że zasadniczo majątek prezydenta pozostał ten sam. Na koniec 2012 roku prezydent Łomży miał nieco niższe niż rok wcześniej oszczędności i większy do spłaty kredyt. Wiązało się to ze zmianą samochodu. Wysłużoną Toyotę Avensis z 2002 roku w 2012 roku prezydent wymienił na nową Kia Sportage. 
Dwa lata temu - w 2012 roku – Mieczysław Czerniawski z miejskiej kasy otrzymał niemal 156 tys zł, czyli o 25 tys zł więcej niż rok wcześniej. 

Zobacz w BIP Łomża: 
Prezydent Miasta Mieczysław Leon Czerniawski - oświadczenie majątkowe za 2011 rok
Prezydent Miasta Łomża Mieczysław Leon Czerniawski - oświadczenie majątkowe za 2012 rok

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę