Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Pieska historia z happy endem

Główne zdjęcie
Pies, który po tygodniowej „ucieczce” wrócił do domu pod Marianowem

Po wczorajszej informacji, że duży pies terroryzuje mieszkańców Bud Czarnockich, dziś historia ta przybrała inny obrót i... zakończyła się prawdziwym happy endem. Zgłosił się właściciel czworonoga, który szukał go od tygodnia. - W sylwestrową noc pies wystraszył się huku fajerwerków, przeskoczył przez ogrodzenie i uciekł – mówi Edward Łada wójt Piątnicy. - Szkoda, że nie nagrałem tego spotkania psa z właścicielem, bo to pokazałoby jak bardzo za sobą tęsknili.

Pies, nieco ponad roczny owczarek kaukaski wczoraj został „schwytany”. 
- Pojechałem do Bud, dałem mu jeść i sam wszedł do klatki, a dziś rano zabrałem go do gminy – opowiada wójt Łada. - Pies nie był agresywny. Jest ładny, szkolony, szkoda go było do schroniska, dlatego powiedziałem, że będzie u nas w gminie pilnował. Rano zjawili się także przedstawiciele fundacji z Warszawy, którzy chcieli go zabrać, ale później przyjechał jego prawowity właściciel. 
Jak relacjonował wójtowi w sylwestra pies wystraszył się huku fajerwerków i uciekł, a on przez tydzień jeździł po okolicy i go szukał, bo w domu była niemalże żałoba. Wójt opowiada, że spotkanie psa z właścicielem było bardzo emocjonalne. 
- Czasami ludzie gorzej zachowują się niż zwierzęta – podsumowuje wójt pieską historię, która zakończyła się prawdziwym happy endem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę