Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Strażacki rok 2013

Główne zdjęcie
Pożar karczmy w Kisielnicy

Niespełna 1200 interwencji podejmowali w minionym roku na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego strażacy. Najwięcej 851 było tzw. miejscowy zagrożeń, przede wszystkim o zasięgu lokalnym - to np. interwencje przy wypadkach i kolizjach drogowych, czy usuwanie powalonych przez wiatr konarów drzew. Pożarów przez cały ubiegły rok odnotowano jedynie 314, a niemal równo połowa z nich wydarzyła się na terenie miasta Łomży.

W Łomży przez cały 2013 rok strażacy odnotowali 141 pożarów i 199 miejscowych zagrożeń. W samym mieście było także 16 wyjazdów strażaków, które okazały się fałszywymi wezwaniami. 
Kolejną pod względem liczny interwencji jest gmina Piątnica. Tu pożarów było 53, ale miejscowych zagrożeń aż 195. W gminie Łomża, kolejnej na strażackiej liście, przez cały ubiegły rok zanotowano 21 pożarów i 113 miejscowych zagrożeń, a na terenie gminy Wizna 22 pożary i 93 miejscowe zagrożenia. 
Wśród miesięcy najbardziej pracowity był kwiecień. W sumie strażacy podejmowali wówczas niemal 200 interwencji (54 pożary i 145 miejscowych zagrożeń). Najmniej działo się zaś w listopadzie gdy odnotowano tylko 22 pożary i 16 miejscowych zagrożeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę