Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijani na drogach...

Dziś rząd ma przedstawić pakiet rozwiązań dotyczący walki z pijanymi kierowcami. Tymczasem jak wynika z danych policyjnych liczba pijanych kierowców na drogach województwa maleje. W ubiegłym roku zatrzymano o ponad 600 pijanych kierowców mniej niż w 2012 roku. Niemniej w dalszym ciągu liczba osób, które decydują się wziąć za kierownicę pod wypływem alkoholu jest znacząca. W ubiegłym roku w województwie podlaskim ujawniono w sumie 2634 nietrzeźwych kierujących. Pijanych na drogach można spotkać także w okolicach Łomży. W miniony długi weekend policjanci czterech takich śmiałków. Rekordzista miała 2,3 promila alkoholu i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży tyle alkoholu wskazał alkomat u 33-letniego mężczyzny, który w sobotę wieczorem jechał audi 80 przez Śniadowo. Niewiele mniej alkoholu wydmuchał kierowca daimlera-chryslera zatrzymany wczoraj po południu w Wilamowie (w gminie Przytuły). 56-latek mając 2 promile jechał audi 80 bez jakichkolwiek dokumentów. 
Za dużo wypił także kierowca audi A6 zatrzymanego do kontroli w nocy z niedzieli na poniedziałek w Śniadowie. Mężczyzna   w wieku 41-lat miał 1,15 promila i policjanci, po zatrzymaniu go  zatrzymali mu prawo jazdy do wyjaśnienia sprawy.  Także „czasowo” z prawem jazdy rozstał się  56-latek zatrzymany w niedzielę rano w Łomży. Mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę