Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

OKE nadal w starej siedzibie

Po raz kolejny Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży musiała przełożyć termin przeprowadzki do nowej siedziby. Nie udało się to - jak wcześniej zakładano - do końca ubiegłego roku i chociaż prace remontowe wewnątrz budynku są już dawno zakończone, dyrektor Jolanta Gołaszewska wzbrania się przed podaniem konkretnej daty przeprowadzki.

Nowa siedziba Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, która obsługuje województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie to zabytkowy budynek Szkoły Mierniczej przy alei Legionów. To nie tylko własny budynek, ale i o wiele większy komfort pracy.

O budynek, w którym ostatnio mieściła się szkoła "drzewna", Okręgowa Komisja Egzaminacyjna zabiegała od 2007 roku. Klucze do nowej siedziby władze miasta przekazały jej w pierwszej połowie 2010 roku i na koniec tego roku planowano pierwszą przeprowadzkę. Kolejne terminy planowanych przenosin to koniec 2012, a potem 2013 roku.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę