Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

STOP dla autyzmu... w Łomży

- Właśnie uzyskaliśmy wspaniałą dla rodzin z dziećmi autystycznymi informację, o realizacji w Łomży dużego kontraktu NFZ na rok 2014 skierowanego na profesjonalną pomoc dla dzieci z autyzmem – cieszy się Monika Szymanowska, prezes stowarzyszenia Krajowe Towarzystwo Autyzmu oddział w Łomży, które jako jedyne w regionie grupuje rodziny z problemami autystycznymi. - Po zapoznaniu się Zarządu stowarzyszenia ze szczegółami programu objętego kontraktem NFZ sądzimy, że jest on dodatkową szansą dla wielu rodziców do bezpłatnego skorzystania przez ich dzieci z różnych form terapii.

Program – jak przekazuje Monika Szymanowska - będzie prowadzony przez specjalistyczną łomżyńską poradnię z udziałem wysoko wykwalifikowanego zespołu lekarzy i terapeutów. Bliższe informacje chętnym do udziału w programie, udzielone będą przez zarząd stowarzyszenia Krajowe Towarzystwo Autyzmu oddział w Łomży niezwłocznie po wysłaniu zapytania na adres: autyzm.lomza@o2.pl. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Warto dodać, ze Krajowe Towarzystwo Autyzmu oddział w Łomży przeniosło obecnie swoją siedzibę do budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Polnej 14.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę