sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@

STOP dla autyzmu... w Łomży

- Właśnie uzyskaliśmy wspaniałą dla rodzin z dziećmi autystycznymi informację, o realizacji w Łomży dużego kontraktu NFZ na rok 2014 skierowanego na profesjonalną pomoc dla dzieci z autyzmem – cieszy się Monika Szymanowska, prezes stowarzyszenia Krajowe Towarzystwo Autyzmu oddział w Łomży, które jako jedyne w regionie grupuje rodziny z problemami autystycznymi. - Po zapoznaniu się Zarządu stowarzyszenia ze szczegółami programu objętego kontraktem NFZ sądzimy, że jest on dodatkową szansą dla wielu rodziców do bezpłatnego skorzystania przez ich dzieci z różnych form terapii.

Program – jak przekazuje Monika Szymanowska - będzie prowadzony przez specjalistyczną łomżyńską poradnię z udziałem wysoko wykwalifikowanego zespołu lekarzy i terapeutów. Bliższe informacje chętnym do udziału w programie, udzielone będą przez zarząd stowarzyszenia Krajowe Towarzystwo Autyzmu oddział w Łomży niezwłocznie po wysłaniu zapytania na adres: autyzm.lomza@o2.pl. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Warto dodać, ze Krajowe Towarzystwo Autyzmu oddział w Łomży przeniosło obecnie swoją siedzibę do budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Polnej 14.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0