Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Akt oskarżenia w sprawie tzw. zambrowskiej seksafery

Pierwszy akt oskarżenia w sprawie tzw. zambrowskiej seksafery skierowała do sądu Prokuratura Rejonowa w Łomży. Zarzuty skierowane są na razie przeciwko czterem mężczyznom w wieku od niespełna 30 do ponad 50 lat. Dwóch z nich to byli funkcjonariusze policji, którzy stracili pracę, gdy prokurator postawił im zarzuty, dwaj pozostali to lokalni biznesmeni. Zarzuty wobec każdego z nich są takie same - doprowadzenie do stosunków płciowych z nieletnimi lub inne czynności seksualne w zamian za korzyści majątkowe.

Ich ofiarami były dwie wychowanki jednej z placówek opiekuńczo - wychowawczych, które świadczyły seks za pieniądze od marca do maja ubiegłego roku.

Jak mówi prokurator rejonowy w Łomży, Dariusz Błażejczyk, wysłanie do sądu tego aktu oskarżenia nie kończy prokuratorskiego postępowania - zarzuty usłyszał jeszcze jeden mężczyzna, którego sprawę wyłączono do osobnego postępowania, a niewykluczone, że z czasem prokurator postawi podobne jeszcze innym osobom.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę