czwartek, 14 grudnia 2017 napisz DONOS@

Hucznie w Nowy Rok

Sylwester to czas zabawy i imprez do białego rana... Tradycją tej nocy jest też zabawa pod chmurką i fajerwerki na powitanie nowego roku. W większości miast takie imprezy organizują władze. Miejski Sylwester pod chmurką będzie w Warszawie, Krakowie, Białymstoku, ale także w Ostrołęce, Kolnie, Zambrowie czy Grajewie. W Łomży władze w ramach noworocznej imprezy zapewniają tradycyjnie już fajerwerki nad ratuszem, a o całą resztę muszą zadbać sami mieszkańcy.

W regionie jako pierwsi sylwestrową imprezę mają zacząć mieszkańcy Zambrowa. Już o 20.00 na parkingu przed Klubem Sportowym Olimpia rozpocznie się koncert w trakcie którego na scenie wystąpią zespoły Masters, Ewent, Boss oraz Smile.
W Kolnie impreza noworoczna zacznie się o 21.00. Mieszkańcy miasteczka będą bawić się na stadionie miejskim, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Happy 
Godzinę później świętowanie dotrze do Grajewa, gdzie impreza będzie na placu przed Urzędem Miasta. O godz. 22.30 wystąpi zespół „X-Band”, który po przerwie na pokaz teatru ognia, wrócić na scenę o północy.  
Urząd Miasta w Ostrołęce tegorocznego Sylwestra zorganizuje na placu Bema. Zabawa w klubowych rytmach ma rozpocząć się o godz. 22:30.  Główną atrakcje będzie występ DJ ADEEM’a, a zabawę, jako wodzirej, poprowadzi Piotr „Mocart” Mocarski.  

Największy w regionie Sylwester pod chmurką będzie w Białymstoku. Impreza startuje o godzinie 22.00, a na scenie na Rynku Kosciuszki wystąpią: Ewa Farna, Ania Rusowicz, DJ Roball & DJ Koston.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0