Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Spokojne święta

Jeden wypadek drogowy, w którym ucierpiała jedna osoba i osiem kolizji – to bilans świąt Bożego Narodzenia na drogach w okolicy Łomży. Jako wypadek drogowy zakwalifikowano zdarzenia z wczorajszego późnego wieczoru – około 21.40 - na drodze ze Zbójnej w kierunku Myszyńca. W okolicach wsi Popiołki kierowca osobowego BMW potrącił 23-letniego pieszego.

Mężczyzna trafił do szpitala ze złamaniami. Okazało się, że w chwili wypadku był pijany. Badanie wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Jako kolizja zostało zakwalifikowane natomiast zdarzenie z czwartkowego południa gdy na przejściu dla pieszych w okolicach ul. Zjazd i Rządowej potrącony przez samochód został mężczyzna. Na szczęście nic mu się nie stało. Policja poszukuje natomiast kierowcy, który go potrącił, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę