Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ciepła zima

Dziś, 27 grudnia, w ciągu dnia temperatura powietrza w cieniu wyniesie w Łomży ok 8° Celsjusza. Co jakiś czas zza chmur będzie wyglądało słońce. Podobnie z tym, że jeszcze więcej słońca ma być w sobotę, a w niedzielę też ciepło, z tym, że możliwe są niewielkie opady deszczu. Prognoza długoterminowa wskazuje, że zima chyba o nas zapomniała... Na zachodzie Polski są już krzewy na których pojawiły się bazie, czyli pierwszy zwiastun wiosny.

W 16-dniowej prognozie numerycznej  Instytutu Meteorologii Gospodarki Wodnej PIB zimy nie widać. Ujemne temperatury w ciągu dnia po raz pierwszy pojawiają się dopiero po 10 stycznia, a i prognozowany mróz jest raczej symboliczny -2°C. Do tego czasu raczej powyżej zera nie tylko w ciągu dnia, ale i zazwyczaj nocą. Wyjątkiem ma być noc sylwestrowa, gdy temperatura powietrza w Łomży miałaby spaść do -1°C.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę