Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Święta za kratami

Pobili i okradli swoją ofiarę zabierając telefon komórkowy Policjanci zatrzymali 19 i 22-latka, którzy są podejrzewani o napad na 29-letniego mężczyznę. Do napadu doszło w sobotę po południu w jednej z miejscowości na terenie gminy Kolno. Tymczasem w Łomży policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o dwie kradzieże sklepowe. Okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary w więzieniu, do którego już go dowieźli.

Sprawców sobotniego napadu na 29-latka pod Kolnem policjanci zatrzymali już w niedzie. Okazało się, że to młodzi mężczyźni w wieku 19 i 22 lat. Noc z niedzieli na poniedziałek spędzili w policyjnym areszcie, a dzisiaj obaj sprawcy usłyszeli zarzut dokonania rozboju, za co grozi nawet 12-letni pobyt w więzieniu. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili również osobę, u której odnaleziono skradziony telefon. Ona usłyszała zarzut paserstwa.

Tymczasem w piątek łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie – jeszcze w listopadzie - kradzieży sklepowych. Sprawca dwukrotnie, z jednego ze sklepów, wyniósł artykuły kosmetyczne m.in. pasty do zębów, szampony do włosów, żele pod prysznic. Łączne straty zostały oszacowane na ponad 900 zł. Zatrzymany 22-latek, w sobotę usłyszał zarzuty związane z kradzieżami. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna był poszukiwany. Jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę