Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szczuczyn - nowe tereny dla inwestorów

W Szczuczynie będą tereny przygotowane dla inwestorów. Miejscy urzędnicy podpisali w poniedziałek (23.12) umowę na dofinansowanie inwestycji. Jest ona warta prawie 10 milionów złotych, 90 procent tej kwoty to pieniądze unijne. Jak mówi burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński ma być to szansa na miasta na przyciągnięcie nowych firm i stworzenie miejsc pracy.

Urzędnicy chcą podzielić teren na działki o powierzchni jednego hektara, ale są gotowi na dostosowanie ich wielkości do potrzeb potencjalnych inwestorów. Są już pierwsi zainteresowani.

Tereny inwestycyjne mają być gotowe do połowy 2015 roku.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę