Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

eMPeKi rzadziej

Autobusy komunikacji miejskiej w Łomży od dziś do końca roku będą jeździły – tak jak w wakacje czyli rzadziej. Z rozkładu jazdy na kilka dni znikają kursy oznaczone te oznaczone literą „s”, co ma związek z przerwą świąteczną w szkołach. Ograniczeń autobusów w najbliższych dniach będzie jednak więcej.

Jutro – w Wigilię Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra (31 grudnia) autobusy MPK będą kursowały tylko do godziny 20.00. 
W dniach pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia (25 i 26 grudnia 2013 r.) oraz w Nowy Rok (1 stycznia 2014 r.) autobusy będą kursowały według rozkładu obowiązującego w niedzielę i święta. 

Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela Dyspozytor MPK  - tel.  216 03 35 – czynny całą dobę.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę