Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Ormianin z nielegalnymi papierosami

300 paczek w samochodzie, 480 w domu – policjanci zatrzymali Ormianina, który posiada papierosy bez polskich znaków skarbowych. 39-letni mężczyzna noc spędził na komendzie, później usłyszał zarzuty. Z wyliczeń policji wynika, że gdyby papierosy wprowadził na rynek skarb państwa z tytułu uszczupleń podatkowych miałby stracić około 13 tysięcy 800 zł – czyli po prawie 18 zł na paczce.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży Ormianina zatrzymano w środę wieczorem. W zatrzymanym do kontroli samochodzie, który prowadził znaleziono 300 paczek papierosów, a później w miejscu jego zamieszkania w Łomży kolejne 480 paczek. Papierosy zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy, a mężczyzna trafił na noc do policyjnej izby zatrzymań. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania nielegalnych papierosów, do którego się przyznał i po uzgodnieniu z prokuratorem za poręczeniem majątkowym został zwolniony.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę