Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Poszukiwania w Narwi

Wznowiono poszukiwania osoby, która wczoraj przed południem miała skoczyła z mostu do Narwi. Zdarzenie widzieli uczniowie pobliskiej szkoły w Piątnicy. Dziś, podobnie jak wczoraj, rzekę z wody i ziemi sprawdzają strażacy w tym płetwonurkowie, oraz policjanci. Póki co poszukiwania nie dały żadnego rezultatu. Sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, podaje, że usiłują ustalić tożsamość ewentualnego skoczka. - Sprawdzany jest każdy sygnał - mówi Szlesińska.

Do zdarzenia miało dojść w środę około godz. 11.30 na moście pomiędzy Łomżą a Piątnicą. W nurt Narwi prawdopodobnie skoczył mężczyzna. Świadkowie opisali ją, że była to osoba młoda, około 20 lat, wysoka. Ubrana była w zieloną kurtkę i czarną czapkę.

Policja ponawia apel do wszystkich ewentualnych świadków zdarzenia – przede wszystkim kierowców samochodów przejeżdżających w tym czasie lub chwilę wcześniej przez most na Narwi. Można kontaktować się telefonicznie 86 4741212, lub na numery alarmowe 112 i 997.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę