Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Potrącił kobietę i uciekł

Policjanci z Łomży szukają świadków wypadku drogowego do którego doszło trzy tygodnie temu (27.11.2013 r.) na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Raganowicza w Łomży. Około godziny 19.40 kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącą przez przejście kobietę i odjechał.

W wyniku wypadku 47-letnia piesza trafiła do szpitala. 
- Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że samochód był koloru ciemnego typu combi – podaje policja prosząc wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1212 lub /86/ 474 1458, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę