Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Ktoś skoczył z mostu? Policja prosi o pomoc!

Straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja zaangażowane są w poszukiwania osoby, która prawdopodobnie skoczyła z mostu do Narwi. Do zdarzenia miało dojść około godz. 11.30. Z mostu pomiędzy Łomża a Piątnicą w nurt Narwi prawdopodobnie skoczył mężczyzna. Zdarzenie miała widzieć uczennica pobliskiej szkoły w Piątnicy. Przed 16.00, ze względu na zapadający zmierzch, akcję przerwano.

Płetwonurkowie z jednostki straży pożarnej w Łomży przez kilka godzin przeszukiwali rzekę. Narew poniżej mostu sprawdzana była także z brzegów, ale poszukiwania te nie przyniosły żadnego rezultatu. Jak podaje sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, przed godz. 16.00 zdecydowano o przerwaniu akcji poszukiwawczej do czwartkowego poranka.
Według policji osoba, która miała skoczyć z mostu ubrana była w zieloną kurtkę i czarną czapkę.
- To osoba młoda, około 20 lat, wysoka – opisuje Szlesińska.
Policja prosi o kontakt ewentualnych świadków zdarzenia – kierowców przejeżdżających w tym czasie lub chwilę wcześniej przez most na Narwi. Można kontaktować się telefonicznie 86 4741212, lub na numery alarmowe 112 i 997.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę