Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Mikołajki

Tradycyjnie już 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził wytęskniony przez dzieci gość - Święty Mikołaj. Już od rana przedszkolaki z niecierpliowością wyglądały przez okno i spoglądały na drzwi.

Starszaki już rano miały możliwość spotkania ze Świętym, zaraz po śniadaniu wyruszyły do Urzedu Miasta. Tam wspólnie z Panem Prezydentem oraz Panią Wiceprezydent uczestniczyli w spotkaniu z Mikołajem. Dla młodszych dzieci po obiedzie nastał ten upragniony czas. Dzieciaki w czerwonych, mikołajkowych czapkach zebrały się na  tańce i zabawy, by ze śpiewem  na ustach przywitać kochanego Gościa. I choć Święty Mikołaj zgubił gdzieś po drodze sanie i renifery to o prezentach nie zapomniał. Każdy przedszkolak został obdarowany słodkim upominkiem, a i do zabaw w sali coś się znalazło. Następne spotkanie z Mikołajem już na balu choinkowym.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 17 grudnia 2013 10:52
Data ostatniej edycji: wt, 17 grudnia 2013 22:44:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę