Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Uczeń z narkotykami

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci w jednej ze szkół w Szczuczynie zatrzymali 17-latka, który miał przy sobie 34,5 grama marihuany, oraz elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków i kilkadziesiąt foliowych torebek. Funkcjonariusze ustalają teraz skąd nastolatek miał narkotyki.

Do zatrzymania dilera doszło w piątek na terenie szczuczyńskiej szkoły. W plecaku 17- latka policjanci znaleźli 34,5 grama marihuany, elektroniczną wagę i kilkadziesiąt foliowych torebek. Funkcjonariusze ustalają skąd nastolatek miał narkotyki i do kogo miały one trafić. 
Jak podaje oficer prasowy KPP w Grajewie młodemu dilerowi grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę