Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Złoty weekend trampkarzy i młodzików Młodzieżowego ŁKS-u

Bardzo dobrze zaprezentowali się piłkarze Młodzieżowego ŁKS-u, którzy w sobotę i w niedzielę rywalizowali na boiskach w Małkini i Augustowie. Podopieczni trenera Artura Nadolnego nie dali szans przeciwnikom wygrywają w obu kategoriach wiekowych.

Najpierw, w sobotę piłkarze Młodzieżowego ŁKS-u wystąpili w Małkini na Mikołajkowym Turnieju rocznika 2000 i młodsi. Spotkało się tu osiem drużyn z Ostrołęki, Łomży, Węgrowa, Siedlec, Małkini, Zambrowa i Sadownego. 
- Nasi zawodnicy pokonali w grupie zespoły: UKS Moja Ostrołęka – 4:0, UKS Węgrów II – 3:0 oraz ulegli Pogoni Siedlce 0:1 awansując z drugiego miejsca do półfinałów – relacjonuje trener Artur Nadolny. - Tam spotkaliśmy się z drużyną UKS Węgrów I, z którą pewnie wygrali 2:0. W finale ponownie zmierzyliśmy się z grupowym przeciwnikiem Pogonią Siedlce. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się bezbramkowym wynikiem i o pierwszym miejscu zadecydowały rzuty karne. Lepsi okazali się łomżanie pokonując rywali z Siedlec 3:2. Bohaterem okazał się bramkarz ŁKS-u Karol Ustaszewski, który obronił dwa rzuty karne. 

W niedzielę młodsza grupa trenera Artura Nadolnego wyjechała na turniej do Augustowa zorganizowany przez Wydział Szkolenia Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, na który zostały zaproszone drużyny: Sparta Augustów, Piast Białystok,  AP Talent Białystok, Polonia Raczki,  ŁKS 1926 Łomża, MOSiR Grajewo, Hetman Tykocin i UKS Suwałki 
Łomżanie pewnie wygrali swoje trzy mecze grupowe pokonując UKS Suwałki 3:2,  Piast Białystok 5:0 oraz Polonię Raczki 2:1 i z pierwszego miejsca awansowali do półfinałów. Tu rozgromili  MOSiR Grajewo 4:1. 
- W finale przyszło się nam zmierzyć z drużyną AP Talent Białystok, która podobnie jak i my nie doznała żadnej porażki w drodze do finału – opowiada  Artur Nadolny. - Faworytem była drużyna z Białegostoku która wygrała turniej w ubiegłym roku. Tutaj również jak u swoich starszych kolegów finałowy mecz zakończył się bezbramkowym wynikiem i o zwycięstwie zdecydowały karne, w których nasz zespół okazał się lepszy pokonując rywali 3:2 a nasz bramkarz Michał Sobieski został uznany najlepszym bramkarzem całego turnieju.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę