Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Łobodziński z Pucharem Świata

Główne zdjęcie
Piotr Łobodziński

Piotr Łobodziński, zawodnik reprezentujący Łomżyński Ludowy Klub Sportowy „Prefbet Śniadowo” Łomża wygrał Towerrunning World Cup. W sezonie 13 razy ścigał się na najwyższe wieżowce całego świata zdobywając po cztery pierwsze, drugie i trzecie miejsca. Ostatni finałowy wyścig odbył się w Bogocie - stolicy Kolumbii, ale Polak już wcześniej zapewnił sobie zwycięstwo w Pucharze Świata, więc tym razem się już nie spieszył.

- Już po starcie w Hong Kongu zapewniłem sobie zwycięstwo w Towerrunning World Cup, więc do stolicy Kolumbii udałem się bardziej w charakterze turystycznym – mówi Piotr Łobodziński. - Zawody oczywiście ukończyłem, ale uzyskany czas i zajęte miejsce sporo odbiegają od moich tegorocznych rezultatów na schodach. Jednak nie miało to żadnego znaczenia. Najważniejsze jest to, iż po raz pierwszy wygrałem Puchar Świata (w 2011 byłem czwarty, w 2012 na drugiej pozycji).  Jestem bardzo zadowolony z minionego sezonu i zmotywowany do dalszych ciężkich treningów w 2014, aby poprawić powyższą statystykę. Dzięki ciągłości naliczania punktów w rankingu (podobnie jak w tenisie) będę się starał utrzymywać jak najdłużej na szczycie tabeli.
Następne starty na schodach dopiero w marcu: Warszawa i Doha w Katarze. Na te drugie zawody dostałem zaproszenie na dekoracji w Bogocie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę