Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

KDR da 50% zniżki na wszystko w MOSiR i bez limitów

Główne zdjęcie
Basen nr. 1

Władze miasta zmieniają podejście do Karty Dużej Rodziny. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wycofał się z proponowanych wcześniej limitów wejść. Od 1 stycznia posiadacze Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny uzyskają 50% zniżki na korzystanie z usług MOSiR nie tylko na basenach czy lodowisk, ale także w porcie, którego początkowo w systemie miało nie być.

Przypomnijmy na początku grudnia Urząd Miejski ogłosił, że ze zniżką z Karty Dużej Rodziny w Łomży na któryś z miejskich basenów będzie można wejść tylko dwa razy w miesiącu, a a na miejskie lodowisko jedynie sześć razy przez całą zimę. Ograniczenia ilościowe były zaskoczeniem nawet dla radnych miasta, którzy we wrześniu uchwalili Program „Karta Dużej Rodziny”. 
- W trakcie dyskusji na temat Karty Dużej Rodziny nie było mowy o wprowadzeniu ograniczeń ilościowych wejść na basen czy na lodowisko – mówi oburzony radny Mariusz Chrzanowski, który jeszcze wiosną wystąpił do prezydenta aby program wspierania dużych rodzin w mieście wprowadzić. 
Po nagłośnieniu sprawy ratusz wycofuje się z ograniczeń. Ze strony internetowej zniknęła informacja o wysokości ulg jakie ma dawać Karta. Pod koniec tygodnia MOSiR poinformował, że posiadacze Łomżyńskiej Karty Dużej Rodziny bez żadnych limitów ilościowych uzyskają 50% zniżki na korzystanie z usług obu miejskich pływalni w tym SPA na Wyszyńskiego, basenu rozstawianego latem na terenie dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja oraz lodowiska  „Biały Orlik” przy ul. Katyńskiej 3. Poza tym taka sama 50% zniżka będzie obowiązywała także w Porcie Łomża na wypożyczenie kajaków czy kanadyjek.

zobacz: Łomżyńska Karta Dużej Rodziny z dużymi brakami

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę