Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Złodziej w szkole

Policjanci z Łomży zatrzymali 16-latka podejrzanego o kradzież markowych butów sportowych. Złodziej grasował na terenie jednej z łomżyńskich szkół, a pokrzywdzeni swoje straty oszacowali w sumie na ponad 1600 złotych. W związku z tą sprawą zarzut paserstwa usłyszała także 33-letnia kobieta.

Jak podaje policja zgłoszenie o kradzieżach na terenie jednej z miejskich szkół dotarło do nich w połowie listopada. Ustaleniem sprawcy od razu zajęli się policjanci z zespołu do spraw nieletnich, którzy w wyniku wnikliwej pracy w minioną środę zatrzymali podejrzanego o te czyny nastolatka. 16-latek wykorzystując pozostawione otwarte drzwi do szatni wynosił stamtąd obuwie. 
Ponadto wczoraj, w związku z tą sprawą, w ręce mundurowych wpadła dodatkowo 33-letnia kobieta, która odpowie za paserstwo. W chwili zatrzymania była pijana. Noc spędziła w policyjnym areszcie, a dziś usłyszała zarzut paserstwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę