Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodzieje zabawek

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

23-letnia kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 31 i 36 lat, podejrzanych o kradzież wartych około tysiąca złotych zabawek z jednego ze sklepów w Łomży zatrzymali policjanci. Okazało się, że to nie jedyne przewinienia jakie mają na sumieniu.

Jak informuje sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, w sobotę funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sklepową. Kilka dni wcześniej, z jednego ze sklepów z artykułami dla dzieci, sprawcy wynieśli kilka pudełek klocków oraz innych zabawek. Straty oszacowane zostały na około tysiąc złotych. 23-latka oraz 31 i 36-latek usłyszeli w niedzielę zarzuty dotyczące tego przestępstwa. 
Ponadto wnikliwa praca policjantów wydziału prewencji pozwoliła wczoraj na przedstawienie zatrzymanej trójce kolejnych zarzutów, tym razem związanych z wykroczeniami. Najstarszy mężczyzna odpowiadał będzie dodatkowo za inne kradzieże sklepowe, usiłowania kradzieży i zniszczenia mienia, natomiast kobieta usłyszała 3 zarzuty związane z kradzieżami i zakłócaniem ładu i porządku. Z dodatkowej kradzieży tłumaczył się będzie także 31-latek. Jeszcze dziś sprawy związane z wykroczeniami trafią do sądu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę