Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Uwaga, będzie gołoledź

Tomasz Siemieniuk, dyżurny synoptyk Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW zespół w Białymstoku, ostrzega przed marznącymi opadami, które późnym wieczorem i nocą mogą wystąpić nad regionem. Na drogach zrobi się wtedy bardzo ślisko.

Jak prognozuje synoptyk we wtorek od godz. 20:00 do środy do godz. 08:00 na obszarze województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie słabych opadów śniegu przechodzących od zachodu w słabe marznące opady deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź.  Tomasz Siemieniuk prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska określił na 90%.

Dodajmy, że zgodnie z prognozami synoptyków jutro ma być znacznie cieplej niż dziś. W ciągu dnia temperatura maksymalna wyniesie od 1°C do 3°C.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę