sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Na gorącym uczynku

W nocy z piątku na sobotę w ręce policjantów wpadło dwóch mężczyzn próbujących ukraść przewody elektryczne wartości około 2 tysięcy złotych, a w nocy z soboty na niedzielę mężczyzna, który rzucił puszką piwa w osobowego mercedesa, a następnie zaczął kopać samochód. Złodziei i wandal wpadli na gorącym uczynku.

Pierwsze ze zdarzeń rozgrywało się w Szumowie, a o usiłowaniu kradzieży policjanci zostali powiadomieni przez osobę, która zauważyła nocą osoby  na terenie jednego z zakładów produkcyjnych. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. W wyniku podjętych działań szybko zatrzymali dwóch mężczyzn próbujących ukraść przewody elektryczne wartości około 2 tysięcy złotych. Okazali się nimi 48-letni mieszkaniec Zambrowa oraz 47-letni mieszkaniec gminy Szumowo.
W nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie patrolując osiedle północ zauważyli agresywnego mężczyznę, który rzucił puszką piwa w osobowego mercedesa, a następnie zaczął kopać samochód. Natychmiast został zatrzymany. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec miasta. Spowodował on swoim zachowaniem straty w wysokości ponad 700 złotych. 39-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Zarówno złodzieje jak i wandal złapani na gorącym uczynku nie mieli wyjścia i przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. Całą trójka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0