Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Na gorącym uczynku

W nocy z piątku na sobotę w ręce policjantów wpadło dwóch mężczyzn próbujących ukraść przewody elektryczne wartości około 2 tysięcy złotych, a w nocy z soboty na niedzielę mężczyzna, który rzucił puszką piwa w osobowego mercedesa, a następnie zaczął kopać samochód. Złodziei i wandal wpadli na gorącym uczynku.

Pierwsze ze zdarzeń rozgrywało się w Szumowie, a o usiłowaniu kradzieży policjanci zostali powiadomieni przez osobę, która zauważyła nocą osoby  na terenie jednego z zakładów produkcyjnych. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. W wyniku podjętych działań szybko zatrzymali dwóch mężczyzn próbujących ukraść przewody elektryczne wartości około 2 tysięcy złotych. Okazali się nimi 48-letni mieszkaniec Zambrowa oraz 47-letni mieszkaniec gminy Szumowo.
W nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie patrolując osiedle północ zauważyli agresywnego mężczyznę, który rzucił puszką piwa w osobowego mercedesa, a następnie zaczął kopać samochód. Natychmiast został zatrzymany. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec miasta. Spowodował on swoim zachowaniem straty w wysokości ponad 700 złotych. 39-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Zarówno złodzieje jak i wandal złapani na gorącym uczynku nie mieli wyjścia i przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów. Całą trójka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę