Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie ślisko

Główne zdjęcie
Intensywne opady śniegu 2013-12-07

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB zespół w Białymstoku ostrzega przed oblodzeniami, które przez cały dzień mogą powstawać na drogach i chodnikach. Jak zapowiada dyżurny synoptyk Barbara Jakubowska z północy na południe województwa postępować będzie spadek temperatury powietrza i gruntu poniżej 0 stopni Celsjusza. Wydane przez nią ostrzeżenie ważne jest od godz. 8:30 do godz. 18:30.

Dziś w ciagu dnia mogą wystąpić opady deszczu i deszczu ze śniegiem, przechodzące w przelotneopady śniegu. Po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem, w związku ze spadkiem temperatury nastąpi zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników - będzie się tworzyć lodowica i śliskość zimowa. Temperatura powietrza w powyższym okresie obniży się do -4st.C na północy i -1st.C na południu województwa, a przy gruncie odpowiednio do -6st.C, -3st.C.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska Barbara Jakubowska określiła na 100%.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę