Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Wicemiss Polski z Grajewa

Główne zdjęcie
Karolina Ladzińska (zdjęcia: Tomasz Mosionek, stylizacja: Katarzyna Cygańska, makijaż: Mokotowska 58 Make Up For Ever, włosy: Cech Fryzjerów) fot. Miss Polski

Karolina Ladzińska, 19-latka z Grajewa została III Wicemiss Polski. Finał konkursu Miss Polski 2013 odbył się w niedzielę w Orlen Arenie w Płocku i był transmitowany przez telewizję Polsat.

Miss Polski - konkurs piękności organizowany w Polsce pod nazwą Miss Polski od 1990 roku przez firmę Missland. Zwyciężczyni reprezentuje Polskę na konkursie Miss World. W tym roku o koronę walczyły 24 kandydatki. Zwyciężyła Ada Sztajerowska z Piotrkowa Trybunalskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę