Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Rozbójnicy z Łomży

Dwóch 22-latków i 32-latek, podejrzanych o szereg wymuszeń rozbójniczych na dwóch 22-letnich mężczyznach, zostało zatrzymanych przez łomżyńskich policjantów. Przez ponad miesiąc sprawcy, grożąc pobiciem, mieli od pokrzywdzonych wymusić około tysiąca złotych i markową odzieży. Wobec dwóch napastników Sąd Rejonowy w Łomży, na wniosek prokuratury, zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztu na dwa miesiące.

W poniedziałek policjanci zostali powiadomieni o wymuszeniu rozbójniczym na młodym 22-letnim mężczyźnie. Szybka reakcja mundurowych z Wydziału Kryminalnego łomżyńskiej komendy, pozwoliła na natychmiastowe zatrzymanie, tuż po zgłoszonym incydencie, dwóch mężczyzn w wieku 22 lat, podejrzanych o ten czyn. Przy mężczyznach znaleziono pieniądze, które groźbami pobicia wymusili od swojego rówieśnika. Szybko też okazało się, że młody mężczyzna nie był jedynym pokrzywdzonym w tej sprawie. W trakcie dalszych czynności z udziałem zatrzymanych policjanci ustalili, a we wtorek zatrzymali kolejnego podejrzanego. 32-latek, i dwóch zatrzymanych w poniedziałek mężczyzn, podejrzanych jest o to, że od przeszło miesiąca, dokonało szeregu wymuszeń pieniędzy w kwocie około tysiąca złotych i markowej odzieży na obu 22-latkach. Wczoraj cała trójka usłyszała prokuratorskie zarzuty. Policjanci odzyskali też część odzieży. Dziś rano, mężczyźni zostali doprowadzeni do sądu, który wobec dwóch z nich zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu na dwa miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę