Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Zainwestuj w „GALERII BURSZTYNOWEJ” w Ostrołęce

Firma NAREV INWESTYCJE SP. Z O.O. zaprasza przedsiębiorców z Łomży i okolic do zapoznania się z ofertą uruchomienia własnego lokalu na zasadzie franczyzy w nowo budowanej GALERII BURSZTYNOWEJ w centrum Ostrołęki.

GALERIA BURSZTYNOWA – to największe tego typu nowoczesne Centrum Handlowe w promieniu 120 km od Ostrołęki gdzie swoje miejsce znajdą nie tylko znane marki i sklepy sieciowe ale również przedsiębiorcy działający na podstawie umów franczyzowych .Inwestor pośredniczy w rozmowach pomiędzy franczyzodawcą a franczyzobiorcą jak również pomaga w uzyskaniu nisko oprocentowanej pożyczki.
Kontakt :
Dawid Silkiinis tel. 883 486 303 
www.galeriabursztynowa.com.pl

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę