Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Dzieciobójczyni zmienia zeznania

Oskarżona o zabójstwo pięcioro swoich narodzinowych dzieci Beata Z. z Hipolitowa dziś przed Sądem Okręgowym w Łomży zmieniła zeznania składane w śledztwie i mówiła, że ona nie zabijała dzieci. Jak wyjaśniała troje z nich zmarło po porodach, jedno urodziło się już martwe, a kolejne w stawie miał utopić jej nieżyjący mąż.

Przypomnijmy, że w śledztwie Beata Z. przyznawała się do zabicia trzech chłopców i dwóch dziewczynek urodzonych w 2000, 2003, 2008, 2010 i 2012 roku. Pytana przez sąd i prokuratora, z czego ta zmiana wyjaśnień wynika,  kobieta nie potrafiła wyjaśnić. Mówiła, że w śledztwie była pod presją, była zastraszana, nie miała adwokata, nie wiedziała, co mówić.
Na dziś sąd zaplanował też przesłuchanie pierwszej grupy świadków. Większość z nich - to bliska rodzina oskarżonej, która na początku rozprawy skorzystała jednak z prawa do odmowy zeznań.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę