Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zajęcie otwarte w grupie IV

Dnia 24 listopada 2013r w godzinach popołudniowych odbyło się zajęcie otwarte dla Rodziców w grupie pięciolatków. Temat zajęcia brzmiał "W krainie dźwięków".

Zajęcia umuzykalniające są nie mniej ważne od innych zajęć, ponieważ rozwijają analizatory słuchowe dziecka, od rozwoju których zależy proces czytania. Podczas zajęcia dzieci grały zarówno na profesjonalnych instrumentach perkusyjnych oraz na instrumentach wykonanych przez nauczycielki z różnych opakowań, przedmiotów codziennego użytku, a także materiału przyrodniczego. Dzieci podzielone na grupy miały okazję "zagrać w orkiestrze" określoną frazę rytmiczną zgodnie z zapisem nutowym. Przy okazji dzieci poznały literkę N,n, którą w drugiej części zajęcia ozdabiały w różny sposób.
Zajęcia otwarte dla Rodziców są doskonałą okazją do obejrzenia swojego dziecka na forum grupy, sposobu zachowania, aktywności, niektórych umiejętności oraz przyswajania treści programowych.
Po zajęciu odbyło się spotkanie Rodziców z ratownikiem medycznym Panem Mariuszem Dzbeńskim na temat "Uzależnienia XXI wieku".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 02 grudnia 2013 22:49
Data ostatniej edycji: pon, 02 grudnia 2013 23:31:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę