Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Badanie burmistrza

Biegli psychiatrzy zbadają burmistrza Stawisk, Marka Waszkiewicza. Tak, na wniosek prokuratury, zdecydował podczas poniedziałkowej (2.12) rozprawy sędzia Michał Gąsiewski.

Do kolneńskiego sądu ponownie trafiła sprawa kolizji, którą w lipcu ubiegłego roku miał spowodować burmistrz Stawisk jadąc służbowym samochodem. Podczas poprzedniej rozprawy w Sądzie Rejonowym w Kolnie sędzia Piotr Rykaczewski uznał winę burmistrza. Sąd Okręgowy w październiku zdecydował jednak o ponownym rozpatrzeniu sprawy.

Burmistrz Stawisk, Marek Waszkiewicz będzie musiał poddać się badaniom po tym, kiedy przedstawił zwolnienie lekarskie, z którego wynikało, że nie będzie mógł brać udziału w rozprawach przez trzy miesiące. Ze względu na chorobę, która była wpisana w dokumencie, prokurator wystąpił do sądu o to, żeby stan zdrowia zbadał biegły wyznaczony przez Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choroszczy. Opinia ma trafić do sądu jeszcze przed świętami. Zwolnienie dostarczone do sądu nie dotyczy jednak pracy Marka Waszkiewicza, który normalnie pracuje w Urzędzie Miasta w Stawiskach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę