Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Smutny koniec jesieni… (i ŁKS-u?)

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

ŁKS 1926 Łomża w ostatnim w lidze meczu z Mrągowia Mrągowo uległ na boisku 2 : 0, ale prawdopodobnie dostanie walkowera. W meczu zagrali zawieszeni przez zarząd klubu kilka dni wcześniej Albert Rydzewski i Marcin Gałązka. W efekcie „w związku z poważnym naruszeniem obowiązków trenera” pracę stracił selekcjoner łomżan Krzysztof Przystupa, którego zarząd klubu zwolnił dyscyplinarnie.

Po ubiegłotygodniowym strajku piłkarzy ŁKS w sobotę do Mrągowa drużyna – jak przekazywali piłkarze – pojechała dla kibiców. Niestety na boisku to gospodarze dali satysfakcję swoim kibicom. Już od 22 minuty meczu goście prowadzili 2:0 i ten wynik utrzymał się do końca meczu. 
Wynik prawdopodobnie ulegnie zmienie, a łomżyńskiej drużynie grozi walkower bo w tym spotkaniu zagrało dwóch zawieszonych przez zarząd ŁKS 1926 Łomża piłkarzy Albert Rydzewski i Marcin Gałązka. Zarząd ŁKS-u natychmiast, w związku z poważnym naruszeniem obowiązków trenera zwolnił dyscyplinarnie Krzysztofa Przytułę.
Warto dodać, że jesienne rozgrywki ŁKS 1926 Łomża zakończył na 17, przedostatnim miejscu w tabeli. 

Oto komunikat zarządu ŁKS 1926 Łomża opublikowany na stronie internetowej klubu.
Z dniem 30.11.2013r Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 zrywa umowę zawartą dnia 01.07.2013r pomiędzy trenerem koordynatorem Krzysztofem Przytułą a Łomżyńskim Klubem Sportowym 1926 w Łomży. Przyczyną zwolnienia dyscyplinarnego jest świadome działanie na szkodę Klubu, czego wynikiem będzie kolejny walkower przyznany Klubowi oraz kara finansowa jaką Klub poniesie w związku z wystąpieniem nieuprawnionych zawodników podczas meczu Mrągowia Mrągowo – ŁKS 1926 Łomża w dniu 30.11.2013r.
Zgodnie z artykułem 19 par. 2 Regulaminu Dyscyplinarnego Polskiego Związku Piłki Nożnej mówiącym o tym, że w przypadku dyskwalifikacji czasowej zawodnika, nie może on uczestniczyć w żadnych zawodach piłkarskich oraz pełnić jakichkolwiek funkcji związanej z działalnością w piłce nożnej, co zostało celowo nie dopełnione przez Pana Krzysztofa Przytułę podczas meczu z Mrągowią Mrągowo w dniu 30.11.2013r. Zawieszenie zawodników zostało zgłoszone zgodnie z regulaminem do Wydziału Dyscypliny macierzystego Związku Piłki Nożnej. Zawodnicy jak i trener zostali poinformowani o tym fakcie, mimo tego trener Przytuła wystawił nieuprawnionych zawodników w meczu z Mrągowią Mrągowo, narażając Klub na surowe kary ze strony Warmińskiego Związku Piłki Nożnej.
Jest to świadome działanie na szkodę Klubu oraz jawne lekceważenie postanowień Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd ŁKS 1926 Łomża postanowił jak wyżej.
Ponadto Pan Krzysztof Przytuła został obciążony kosztami meczu wyjazdowego do Mrągowa w kwocie 2000zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę