Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Seroka dwukrotnym Mistrzem Świata

Z czterema medalami Mistrzostw Świata w Karate Fudokan - dwoma złotymi i dwoma srebrnymi - powrócił do Łomży Dominik Seroka. Zawodnik Akademii Sztuk Walki Dragon rewelacyjnie zaprezentował się podczas Mistrzostw rozgrywanych w weekend w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Jak przekazuje Bartłomiej Dąbrowski prezes ASW „Dragon” pierwszy złoty medal Seroka wywalczył w konkurencji kata w kategorii młodzieżowcy. Jego przewaga nad drugim zawodnikiem wynosiła aż 1 punkt, co w przypadku tej konkurencji - gdzie o sukcesie decydują dziesiętne - jest dużą różnicą.
Drugi złoty medal Seroka wywalczył w konkurencji fukugo , gdzie w finale pokonał zawodnika z Rumunii .
Do dwóch złotych medali dorzucił również 2 srebrne krążki wywalczone w kumite indywidualnym i drużynowym.
W kumite indywidualnym Dominik doznał urazu w walce półfinałowej, ale pomimo to walkę wygrał. Jednak przez kontuzję Dominik nie został dopuszczony przez lekarza zawodów do walki finałowej i musiał zadowolić się srebrem.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę