Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Pasowanie maluszków

28 listopada nadszedł czas na pasowanie maluszków.

Małe zuchy śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły, wcielając się w rolę kochających szarych misiów. Pani Agnieszka i Pani Małgosia co rusz wymyślały nowe zadania, żeby pokazać jak dużo maluszki już potrafią. Przedszkolaki segregowały klocki, zbierały zabawki i samodzielnie musiały założyć czapki. Rodzicom dzielnych maluszków również zostały powierzone zadania, które wykonali śpiewająco. Na koniec rodzice, a następnie dzieci złożyli przysięge i już Pani Dyrektor mogła pasować dzielnych przedszkolaków wielkim kolorowym lizakiem. To jednak był nie koniec atrakcji tego spotkania, bo do sali wkroczył przepyszny tort z ogromną płonącą świeczką. Uroczystość zakończył wspólny słodki poczęstunek.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 29 listopada 2013 20:58
Data ostatniej edycji: pon, 09 grudnia 2013 23:57:50

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę