Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zasnął z łupem

Przy śpiącym w klatce schodowej pijanym mężczyźnie łomżyńscy policjanci znaleźli rzeczy pochodzące z kradzieży. 27-latek został zatrzymany, po czym przyznał się do włamania do sklepu spożywczo – przemysłowego z którego wyniósł m.in. alkohol.

W środę, dyżurny łomżyńskiej Policji powiadomiony został o młodej osobie leżącej w klatce schodowej jednego z bloków na terenie miasta. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce znaleźli śpiącego mężczyznę, od którego czuć było wyraźną woń alkoholu, oraz torbę z rzeczami mogącymi pochodzić z kradzieży. O takim właśnie zdarzeniu mundurowi zostali poinformowani na odprawie przed służbą. Do włamania do sklepu spożywczo – przemysłowego doszło w nocy z wtorku na środę. W jego wyniku sprawca wyniósł z lokalu alkohol, papierosy, słodycze, karty doładowujące telefony i pieniądze. Łączne straty oszacowane zostały na około dwa tysiące złotych. 
- Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze – przekazuje sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę