Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Jak ryba w wodzie...

Młodzi pływacy z klubu UKS Butterfly-MOSiR Łomża szykują się do Mistrzostw Podlasia, które odbędą się na początku grudnia w Łomży. W środę z sukcesami startowali w Mikołajkowym Wieloboju Pływacki w Augustowie. - Występ Filipa Kosińskiego, który w kategorii wiekowej 9 lat i młodsi zdobył dwa złote medale, potwierdził jego formę przed zbliżającymi się mistrzostwami – mówi Jarosława Szeremet trener UKS Butterfly-MOSiR Łomża. - Występując w konkurencji 50m stylem grzbietowym Filip nie dał szans rywalom, uzyskując czas 36,82s i bijając własny rekord życiowy. Również na dystansie 50m st. dowolnym okazał się najlepszy z czasem 35,13 s.

W zawodach wystartowało 112 chłopców i 102 dziewczynki z klubów pływackich z całego województwa. Łomżę reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży uczący się w klasie III C z rozszerzonym programem z pływania oraz dwóch chłopców z klasy IIi trenujący pod okiem trenerów Tomasza Drozdowskiego i Jarosława Szeremet w UKS Butterfly-MOSiR Łomża.

Najbardziej z łomżan w Augustowie popisał się Filip Kosiński ale nie zawiedli także inni zawodnicy. Julia Kozak zdobyła pierwsze miejsce dystansie 50 m st. dowolnym czasem 41,00s, srebro na dystansie 50 m st. grzbietowym. Kolejną zawodniczką była Inga Woronowicz zajmując czwarte miejsce w stylu grzbietowym z czasem 50,74 s i piąte miejsce  w stylu dowolnym poprawiają swoją życiówkę o 3 sek.( 45,53). Miłą niespodziankę sprawili chłopcy: Dawid Brodacki, który na 50m st. grzbietowy z dobrym czasem 46,53 s. zajął drugie miejsce, oraz Aleksander Gietek, który w tym wyścigu był trzeci (46,54 s.)
- Warto zwrócić uwagę na fakt, że większość zawodników poprawiła własne rekordy życiowe – podkreśla Jarosława Szeremet, opiekun młodych łomżyńskich pływaków.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę