Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Za ten manewr zabrali mu prawo jazdy

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

36-letni kierowca tira nie zważając na znaki i przepisy drogowe wyprzedzał drugą ciężarówkę zmuszając do hamowania inną jadącą z przeciwka. Całe zdarzenie rozgrywało się na krajowej 61 i widzieli je i zarejestrowali policjanci. W efekcie już chwilę później 36-latek został zatrzymany. Mężczyźnie, w związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym, zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna za zachowanie na drodze odpowie jeszcze przed sądem.


Do darzenia doszło w sobotę rano. W pewnym momencie, nadzorując ruch pojazdów w miejscowości Miecze, zainstalowana w radiowozie kamera zarejestrowała nadjeżdżającego z przeciwka tira, którego kierowca lekceważąc przepisy i znaki drogowe niebezpiecznie wyprzedzał drugą ciężarówkę. 
- Siedzący za kierownicą mercedesa mężczyzna nie zważając na linię ciągłą i brak miejsca do wykonania tego manewru kontynuował go, zmuszając do hamowania nadjeżdżającego z przeciwka kierującego inną ciężarówką – opisuje oficer prasowy grajewskiej policji podkreślając, że na szczęście, dzięki jego reakcji nie doszło do wypadku. 
Chwilę później podróżujący mercedesem 36-latek był już zatrzymany. Mężczyźnie, w związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym, grajewscy policjanci zatrzymali prawo jazdy, a jego sprawa zostanie skierowana do sądu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę