Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Odpowie za posiadanie środków odurzających i uprawę konopi

Policjanci z Łomży zatrzymali 18-letniego mieszkańca miasta, u którego w mieszkaniu znaleźli ponad 26 gramów marihuany. Dodatkowo, mężczyzna przed sądem odpowie też za uprawę konopi. Prowadził on bowiem także niewielką uprawę konopi w lesie pod Miastkowem.

W ubiegły czwartek łomżyńscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Policjanci się nie mylili. W przeszukanych pomieszczeniach znaleźli w sumie ponad 26 gramów marihuany popakowanych w foliowe torebki. Dodatkowo, jak ustalili funkcjonariusze, 18-latek prowadził także niewielką uprawę konopi w lesie na terenie gminy Miastkowo. W miniony piątek młody mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę