Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Naćka i Wiki na podium „Kids Battle”

Natalia Naćka Kisiel i Wiktoria Wiki Kosmowska z łomżyńskiego Studia Tańca B.K.Step, zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w kategorii Street Dance Solo 10-12 lat, podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Kids Battle”. Turniej odbył się w Kobierzycach k. Wrocławia, a popisy młodych tancerzy oceniało jury w składzie: Polar (Co Jest Crew), Tobiasz Cygan (Simon Says) oraz Ewelina Krzak (Arteo).

Z pośród wszystkich startujących w eliminacjach uczestników jury wytypowało TOP 16, w której znalazły się łomżyńskie tancerki. Następnie odbyły się walki pomiędzy wylosowanymi parami, aż do finału, gdzie naprzeciwko siebie stanęły... Naćka i Wiki, pokonując po drodze tancerzy z Katowic, Raszkowa, Dzierżoniowa, Wrocławia, Bielan, Kątów Wrocławskich i Kobierzyc. Po zaciętej walce i dodatkowej dogrywce szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Natalii dając jej zwycięstwo.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę