Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Święto wolontariuszy z Diecezji Łomżyńskiej

Kilkuset wolontariuszy z Diecezji Łomżyńskiej zostało wyróżnionych podczas spotkania w auli II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Specjalne dyplomy, które dostali podczas uroczystej gali są podziękowaniem za ich bezinteresowną pracę przez cały rok. W Diecezji Łomżyńskiej w 130 szkołach jest ponad 6000 wolontariuszy szkolnych kół Caritas, w parafiach to ponad 2000 osób.

Bez nich działalność nie byłaby możliwa mówił dyrektor Caritas Łomża - ksiądz Andrzej Mikucki. Jak podkreślała zastępca prezydenta Łomży, Mirosława Kluczek bycie wolontariuszem uczy m.in empatii i odpowiedzialności, ale uczy również szacunku do tego co już posiadamy. 

Sami wolontariusze podkreślali, że pomagając innym, pomagają również sobie. Spotkanie w II LO w Łomży zorganizowała Caritas Łomża.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę