Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Strajk ŁKS - klub na granicy wytrzymałości

Najstarsi kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego nie pamiętają sytuacji, aby drużyna ŁKS-u nie wyszła na boisko podczas meczu ligowego. Tym bardziej w zdumienie wprawił przybyłych na mecz ŁKS 1926 – Granica Kętrzyn, który miał rozpocząć się w sobotę o godz. 13. na stadionie miejskim przy ul. Zjazd w Łomży, obrazek następujący: wychodzą na murawę trzej sędziowie i jedenastka Granicy Kętrzyn, a zamiast reprezentacji seniorskiej ŁKS-u z arbitrami witają się dzieci z młodzieżowych grup ŁKS-u, podające zwykle piłki. Oczywiście, o ile mecz się zacznie...

Już przed wejściem na stadion uprzedzano, że szkoda czasu i fatygi, bo spotkanie III-ligowców się nie odbędzie. Część kibiców zawracała, a najwytrwalsi nie dowierzali, że po raz pierwszy w historii drużyny ŁKS-u mogło dojść do strajku przed własną publicznością. Zapytaliśmy, dlaczego?

- Sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak, że nasi zawodnicy postanowili oddać mecz walkowerem  Granicy Kętrzyn – wyjaśnia Rafał Panuś, skarbnik ŁKS 1926 Łomża. - Stało się to tylko dlatego, że jest wobec nich zaległość dwumiesięczna z tego sezonu. Chłopcy myślą, może tak czują, że zwrócą tym uwagę miasta czy sponsorów w Łomży na tą sytuację. Że to będzie coś dobrego, na razie nie wiemy. Na razie wygląda to bardzo źle, bo Granica dogania nas w tej chwili na jeden punkt, a była dzisiaj ostania. Także jesteśmy już praktycznie na samym dnie tabeli, co też nie zaowocuje w rozmowach ze sponsorami zimą.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę