Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Licealiada Szachowa

17 listopada 2013 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy odbył się Półfinał Wojewódzki Licealiady Szachowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Startowało sześć reprezentacji żeńskich oraz siedem męskich. Nasi chłopcy nie startowali, ale za to dziewczęta, które wcześniej zdobyły Mistrzostwa Miasta, uplasowały się na II miejscu.

Nasze dziewczęta ustąpiły drużynie z Wysokiego Mazowiecka. To drugie miejsce dało nam awans do Finału Wojewódzkiego, w którym startować będzie 8 najlepszych drużyn naszego województwa.

Dziękujemy naszym szachistkom za wspaniałą grę. Gratulujemy wyniku i życzymy zwycięstwa w kolejnych etapach zmagań turniejowych.

opr. Andrzej Drozdowski

Elżbieta Szleszyńska
pt, 22 listopada 2013 23:38
Data ostatniej edycji: pt, 03 kwietnia 2015 21:31:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę