Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Idzie zima

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Po weekendzie ma przyjść do nas zima. Tak wynika z prognoz meteorologicznych i wydawanych w związku z nimi ostrzeżeń. Synoptycy już ostrzegają, że w nocy z niedzieli na poniedziałek drogi w regionie mogą być oblodzone, a w poniedziałek w ciągu dnia spodziewane są opady mokrego śniegu.

Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, wydał pierwsze zimowe ostrzeżenie. Ostrzega kierowców przed oblodzeniem. Po opadach deszczu w niedzielę, w nocy nastąpi spadek temperatury powietrza poniżej 0°C (minimalna wyniesie od -2°C do -1 °C), co spowoduje na przeważającym obszarze województwa zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników. 
W poniedziałek ma być jeszcze bardziej zimowo. W ciągu dnia spodziewane są opady mokrego śniegu, a w nocy z poniedziałku na wtorek znowu wystąpią oblodzenia, bo temperatura spadnie jeszcze bardziej - minimalnie może wynieść od -4°C do -2 °C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę