piątek, 19 października 2018 napisz DONOS@

Program Wychowawczy Przedszkola Publicznego Nr 5

Podstawowym celem wychowania przedszkolnego, zgodnie z obowiązującą podstawą programową, jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi w relacjach ze środowiskiem społeczno-kulturalnym i przyrodniczym.

Poprzez realizację Programu Wychowawczego przedszkolak z "piątki" pozna reguły życia w grupie i umiejętności współdziałania z innymi, z pomocą dorosłych nauczy się samodzielności. Stopniowo przyswajał będzie swoje prawa i obowiązki, pozna świat wartości moralnych, pozna sposoby radzenia sobie z własnymi emocjami. Stwarzane okazje będą dawały dziecku możliwość podejmowania różnych wyborów i zdawania sobie sprawy z ich konsekwencji.
Stale zmierzamy do ujednolicenia oddziaływań wychowawczych pomiędzy domem rodzinnym, a przedszkolem.

Agata Komorowska
cz, 21 listopada 2013 23:30
Data ostatniej edycji: pt, 22 listopada 2013 00:08:03

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę