Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Składzik ze szmuglowanymi papierosami pod Kolnem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Blisko 3,5 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli policjanci i celnicy w jednym z domów pod Kolnem. Z wyliczeń policji wynika, że łączne straty, na jakie narażony został Skarb Państwa, to ponad 63 tysiące złotych. 43-letni mężczyzna, u którego znaleziono papierosy z kontrabandy usłyszy już zarzut popełnienia przestępstwa. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w południe policjanci z Kolna zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Łomży zapukali do drzwi jednego z domów na terenie gminy Kolno. Z informacji mundurowych wynikało, że mieszkający tam 43-latek może posiadać nielegalne wyroby tytoniowe. 
- Podczas przeszukania pomieszczeń ustalenia policjantów się potwierdziły – podaje oficer prasowy KPP w Kolnie informując, że w domu znaleziono w sumie blisko 3,5 tysiąca paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. - Część kontrabandy była w paczkach, a część papierosów leżała luzem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę