Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z Poznania wyłudzał w Łomży „na siostrzeńca”

Oszukał czworo mieszkańców Łomży i wyłudził od nich 50 tysięcy złotych. Od piątej osoby chciał wyłudzić 22 tys zł. Nie udało się. Policjanci zatrzymali 21-letniego Łukasza Z., mieszkańca Poznania, który dzwoniąc do starszych mieszańców Łomży podawał się za siostrzeńca i wyłudzał pieniądze.

Dziś mężczyzna został doprowadzony do łomżyńskiej prokuratury w której ma usłyszeć zarzuty.  Jak informuje prokuratur Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, mężczyzna dzwonił na telefony stacjonarne do starszych osób i podając się za siostrzeńca prosił o pilne pożyczenie – na krótko - gotówki na zakup samochodu, czy świetny „interes”. Ci, którzy mu uwierzyli stracili w sumie 50 tysięcy złotych.    
Sprawa ma charakter rozwojowy i nie są wykluczone kolejne zatrzymania.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę