Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Diecezjalna Olimpiada Teologiczna

Kinga Łupińska z Łap, Agnieszka Ołdakowska z Zambrowa i Ewelina Kamińska z Grajewa – to laureatki diecezjalnych eliminacji olimpiady teologicznej. Przed południem w Łomży spotkało się ponad 80-ciu gimnazjalistów z diecezji. Młodzież zgromadziła się w Instytucie Teologicznym w Łomży. Tam pisemnie odpowiadała na pytania testu, którego hasłem przewodnim była Eucharystia – jako źródła życia. “Były pytania, które sprawiały nam wiele trudności” - mówili uczestnicy olimpiady po wyjściu z sali. “Poziom musiał być wysoki, bo olimpiada teologiczna ma charakter ogólnopolski” – podkreślił ks. dr Jarosław Kotowski, Przewodniczący Wydziału Nauczania i Wychowania Katolickiego łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej.

Zwyciężczynie łomżyńskich eliminacji XV-tej Olimpiady Teologii Katolickiej pojadą do Ełku – tam na początku kwietnia odbędzie się ogólnopolski finał olimpiady.
Jeśli uda im się zająć wysokie miejsce w finale, będą miały szansę na studia bez egzaminów. Swoje podwoje dla laureatów olimpiady otworzyć mają najlepsze uczelnie katolickie w Polsce.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę